Serwis korporacyjny
search

Selena jest międzynarodowym producentem oraz dostawcą szerokiej gamy produktów chemii budowlanej przeznaczonych zarówno dla profesjonalnych wykonawców, jak i użytkowników indywidualnych.

Swoje produkty firma dostarcza do ponad 70 krajów na całym świecie. W skład Grupy Selena wchodzi 30 spółek zlokalizowanych w Polsce, Hiszpanii, Brazylii, Bułgarii, Chinach, Czechach, Słowacji, Finlandii, Niemczech, Kazachstanie, Korei Południowej, Rumunii, Rosji, Turcji, na Węgrzech, we Włoszech, na Ukrainie i w USA.

  • Podczas tegorocznej gali TopBuilder 2014 na najbardziej innowacyjne produkty Selena otrzymała aż dziewięć statuetek TopBuilder. Uroczysta gala i wręczenie statuetek miały miejsce podczas Międzynarodowych Targów BUDMA w Poznaniu.
  • Trzeci Konwent Stolarki pod hasłem „Fakty i mity o stolarce” odbył się w Krakowie w dniach 27-28 lutego 2014 r. Selena była patronem Konwentu, w którym uczestniczyło około 120 osób, w tym montażyści, handlowcy, przedstawiciele salonów stolarki, producenci i dystrybutorzy. Konwent ponownie okazał się znakomitym miejscem do wymiany doświadczeń, branżowych dyskusji i nawiązywania kontaktów.