Rozwiń menu

Marka Tytan Professional – pierwszym wyborem konsumentów w 2018 roku

2018.08.27

Silikony i pianki Tytan Professional - wiodącej marki Seleny, światowego lidera w segmencie pian poliuretanowych, już po raz kolejny zostały wybrane przez respondentów jako najlepsze w swojej kategorii w ogólnopolskim rankingu konsumentów. To potwierdzenie wysokiej pozycji oraz niesłabnącego zaufania, jakim Tytan cieszy się wśród wykonawców.

Selena jest jednym z czołowych producentów oraz dystrybutorów pian i silikonów na świecie (obecnie produkty sprzedawane są w 70 krajach). Selena posiada rozwiązania w 7 segmentach aplikacyjnych, dostarczając jednocześnie jedną z najszerszych ofert produktowych w branży – wiele z nich stanowią innowacyjne rozwiązania, stworzone z myślą o zróżnicowanych i dynamicznie zmieniających się rynkach. Oprócz topowych produktów kategorii takich jak piana pistoletowa Tytan Energy 2020, piana Tytan O2 czy silikon sanitrany UPG, jednym z ostatnich rozwiązań jest nowa generacja produktów, które stanowią pianokleje - m.in. Tytan 60 SEKUND (chwyta w 60 sekund!). Zastosowanie pianokleju wymaga mniejszego nakładu pracy, niż tradycyjne rozwiązania i znacznie poprawia komfort pracy montażystów oraz instalatorów.

- Tytuł przyznany marce Tytan Professional to potwierdzenie wartości, jakich od wielu lat dostarczamy wykonawcom. Jako producent zwracamy szczególną uwagę na trendy, pojawiające się na rynku i dążymy do tego, aby je wyprzedzać. Zależy nam, aby oferować wykonawcom takich rozwiązań, które nie tylko usprawnią ich pracę, ale będą też niezawodne – zarówno podczas aplikacji, jak i w dalszej eksploatacji zastosowanych materiałów. Bardzo cieszy nas fakt, że w świadomości respondentów przy marce Tytan Professional pojawiły się takie określenia jak: „pewność” i „jakość” – mówi Paweł Burdziakowski, Dyrektor Marketingu w Selenie SA. - Nasz cel to dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości. Z pewnością podobne cele mają wszyscy producenci, natomiast dla nas podstawą działań jest dostosowanie oferty do potrzeb fachowców z określonych branż. Mamy specjalistyczne produkty dla montażystów, dekarzy, glazurników i wielu innych profesjonalistów. To ich oczekiwania są dla nas wyznacznikiem dalszego rozwoju. – dodaje.

Złoty Laur Konsumenta 2018.jpg

Konkurs Laur Konsumenta to ogólnopolskie badanie, mające na celu wyłonienie produktów i marek cieszących się największą popularnością wśród użytkowników. W trakcie prowadzonych przez cały rok badań ponad 1.200 respondentów wskazało te wyroby, po które sięga w swej pracy najczęściej oraz te, które najchętniej polecają.

Logo Selena Selena Polska

© 2022 Grupa Selena. Wszystkie prawa zastrzeżone.