Rozwiń menu

Selena odbiera kolejne nagrody na Gali TOPBUILDER 2017

2016.12.09

SELENA SA została wyróżniona aż sześcioma statuetkami TopBuilder 2017, jedną z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku budowlanym. W corocznym konkursie, organizowanym przez miesięcznik Builder nagrodzone zostają najlepsze innowacyjne produkty budowlane, produkty IT, realizacje, usługi i przedsięwzięcia dla całej branży.

9.jpg

Gala BUILDER miała miejsce 8 grudnia 2016, w Sali Multikina w Złotych Tarasach w Warszawie, gdzie redakcja miesięcznika Builder wraz z Kapitułą Konkursu pod przewodnictwem prof. hab. inż. Leonarda Runkiewicza z Politechniki Warszawskiej, Przewodniczącego Rady naukowej ITB nagrodziła polski rynek budowlany. TopBuilder jest bardzo cenioną nagrodą w branży, przyznawaną już po raz dziewiąty. Kapituła docenia najwyższej jakości produkty i rozwiązania budowalne oraz realizacje, w których zastosowano nowoczesne rozwiązania architektoniczne, konstrukcyjne, materiałowe i technologiczne, a także produkty IT mające zastosowanie w architekturze i budownictwie. Myślą przewodnią konkursu jest nie tylko promocja nagrodzonych produktów, ale przede wszystkim edukacja rynku i poszerzanie wiedzy na ich temat, a w niektórych przepadkach nawet kreowanie potrzeby ich posiadania.

sel-1.jpg

Podczas uroczystości wszyscy uczestnicy mieli okazję wysłuchać świetnego, krótkiego wykładu inauguracyjnego prof. dr hab. inż. Krzysztof Stypuła z Politechniki Krakowskiej na temat - Materiały, technologie, konstrukcje. Nowoczesne rozwiązania we współczesnych obiektach.

Podczas IX już edycji konkursu SELENA SA powiększyła swoją kolekcję TopBuilderów aż do 41 statuetek. Takiego wyniku nie osiągnęła jeszcze żadna polska firma.

Laureatami TopBuilder 2017 zostały następujące innowacyjne produkty Seleny:


5.jpg

TYTAN PROFESSIONAL EVOMER – grunt, powłoka, masa szpachlowa  

Naszą nową linia polimerowo-bitumiczną zapoczątkowaliśmy z myślą o ułatwieniu pracy dekarzy. Szereg spotkań i intensywnych rozmów, sugestii, uwag, często też krytycznych od tej właśnie grupy wykonawców upewniło nas, że wprowadzenie na rynek wyjątkowo szybkiego gruntu, powłoki oraz masy szpachlowej jest niezbędne dla ich pracy. Do kompleksowej renowacji dachów bitumicznych przygotowaliśmy nowoczesne masy TYTAN Professional EVOMER, które są bezpieczne dla termoizolacji, łatwe w aplikacji i nie zawierają rozpuszczalników. Solidna konstrukcja dachowa powinna służyć przez długie lata, dlatego szczególnie ważna, zarówno w nowo wznoszonych, jak i modernizowanych budynkach, jest staranność wykonania, ale przede wszystkim dobór wysokiej jakości materiałów. Produkty EVOMER otrzymały oczywiście rekomendację Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. – przypomina Piotr Polak, Category Manager w segmencie Hydroizolacje Spółki Selena SA, który odbierał aż 3 statuetki.


1.jpg

TYTAN PROFESSIONAL Pianoklej 60 SEKUND 

Dla wymagających i wyspecjalizowanych Wykonawców powstała nowa kategoria na rynku chemii budowlanej – pianokleje. Selena połączyła w ten sposób wygodę użycia oraz doskonałe parametry klejące poliuretanu, tworząc pianoklej 60 SEKUND. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii TYTACK chwyt początkowy uzyskujemy już po minucie od aplikacji produktu Jak działa ta innowacyjna formuła? Trzeba nałożyć klej na powierzchnię klejoną, odczekać 60 sekund, przykleić do drugiej powierzchni i gotowe. Działa absolutnie błyskawicznie. Technologia TYTACK powoduje też, że pianoklej nie przyrasta, tzn. że nie wybrzusza i nie deformuje przyklejanych elementów. Wykonawcy, którzy walidowali naszą 60tkę byli pod sporym wrażeniem. – mówił Łukasz Maślanka, Category Manager Seleny, w momencie wręczania nagrody.


3.jpg

TYTAN PROFESSIONAL Piana STD z aplikatorem ERGO

To nowa, dużo lepsza odsłona naszej piany poliuretanowej STD. Jest przede wszystkim multipozycyjna, czyli można ją aplikować w zupełnie dowolnej pozycji oraz w każdych warunkach, bowiem jest wielosezonowa. Dodatkowo dołączyliśmy do niej świetny, wygodny i precyzyjny aplikator ERGO wielokrotnego użytku, dzięki czemu z nowej piany STD może korzystać zarówno profesjonalny Wykonawca jak i użytkownik idealny. Nowy Standard pracy to w tym przypadku wygoda. – podsumował Łukasz Maślanka.


6.jpg

TYTAN PROFESSIONAL Klej Montażowy Fix² GALLOP

Najnowszy klej montażowy TYTAN Professional GALLOP, powstał na kanwie najnowszej generacji polimerów. Wykonawców od razu ujął czasem wiązania – raptem 20 minut oraz wyjątkową siłą klejenia – nawet 400 kg na 10 cm². Z powodzeniem możemy go używać zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń, do bardzo szerokiego spektrum materiałów. Zapraszamy do wypróbowania. Najlepiej galopem. – zażartowała PR Manager SELENY SA, przyjmując wyróżnienie.

Galę TopBuilder 2017 prowadzili już tradycyjnie – Redaktor Naczelna miesięcznika Builder, Danuta Burzyńska oraz Dyrektor Marketingu i Sprzedaży, Dominik Suwiński. 

Logo Selena Selena Polska

© 2021 Grupa Selena. Wszystkie prawa zastrzeżone.