Rozwiń menu

Selena zdobywa kolejne statuetki TopBuilder

2015.03.11

Podczas tegorocznej Gali TopBuilder 2015 Selena powiększyła swoją pokaźną kolekcję statuetek, które przyznawane są co roku przez miesięcznik Builder dla najbardziej innowacyjnych produktów. Najnowsze technologie i specjalistyczne systemy rozwiązań, będące myślą przewodnią tego wydarzenia, są jednocześnie na stałe wpisane w strategię rozwoju produktowego Seleny. Uroczysta Gala miała miejsce 11 marca, podczas Międzynarodowych Targów BUDMA w Poznaniu.

TopBuilder to jedna z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku budowlanym, przyznawana co roku przez branżowy miesięcznik Builder wraz z Kapitułą pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Leonarda Runkiewicza. Redakcja wyróżnia profesjonalne produkty, ale też rozwiązania budowlane i konstrukcyjne, które cechują się w sektorze budowlanym wyjątkową innowacyjnością . Głównym celem konkursu jest nie tylko promocja nagrodzonych produktów, ale przede wszystkim edukacja i poszerzanie wiedzy na ich temat.
Laureatami tegorocznej, już VII edycji konkursu TopBuilder 2015, zostały następujące produkty Seleny:

1.jpgTytan Professional Piana Poliuretanowa O2 Energy 2020, za którą statuetkę odbierał Łukasz Maślanka, Kierownik Kategorii Chemia Montażowa. Najistotniejszą cechą wyróżniającą Energy 2020 wśród wszystkich pian dostępnych na rynku, jest redukcja straty ciepła w izolacji stolarki otworowej nawet do 60%. Ważny aspekt, zarówno dla montażysty, jak i użytkownika końcowego, na który nie można nie zwrócić uwagi – Nasza 2020 skutecznie i trwale eliminuje powstawanie mostków termicznych, a więc jest idealna do energooszczędnego montażu okien i drzwi. Piana została również nagrodzona już wcześniej w programie Ekskluzywna Stolarka VIP.

O zwycięskiej Szpachli uszczelniającej X-TREME marki Tytan Professional, opowiedziała kilka słów i przedstawiła główne benefity, Product Manager Seleny SA, Katarzyny Banachowicz – Figiel.

2.jpgX-TREME jest przede wszystkim ekstremalnie elastyczna, bowiem wytrzymuje nawet 1000 naprężeń i doskonale nadaje się do pracy przy dachach zarówno z bitumu, jak i blachy. Co ważne, w naszej aurze klimatycznej, bardzo dobrze sprawdza się przy zmiennej pogodzie czy w przypadku wody stojącej. Nic więc dziwnego, że tak dobry produkt jest używany i rekomendowany przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy.

3.jpgAgnieszka Kurowska , Product Manager, który ma pod swoją opieką kleje i uszczelniacze produkowane przez Selenę pod różnymi brandami, otrzymała statuetkę, za Akryl Malarski Tytan Professional. Ten elastyczny uszczelniacz budowlany, przeznaczony jest do wypełnienia pęknięć, rys i szczelin w ścianach i sufitach. Dzięki zastosowaniu w produkcie nowoczesnej technologii, tj. formuły ANTISTAIN, która odpowiada za nieprzebarwianie farby oraz formuły ANTI CRACK, gwarantującą brak pęknięć, po utwardzenie w ogóle nie odróżnia się od podłoża i doskonale imituje strukturę gładzi.

Czwartym wyróżnionym produktem jest Impregnat do więźby dachowej w koncentracie, również marki Tytan Professional.
Ten koncentrat jest nowoczesnymi i niezwykle bezpiecznym preparatem, bowiem jako jeden z nielicznych impregnatów do Więźby Dachowej nie zawiera związków boru ani miedzi. 4.jpg
Powstał przede wszystkim w odpowiedzi na rosnące wymagania Klientów, którzy coraz częściej szukają produktów profesjonalnych, ale w równej mierze niezagrażających środowisku naturalnemu. Z powodzeniem można go stosować samodzielnie lub jako grunt pod lakiery dekoracyjne
– zauważa Rafał Kozłowski, Product Manager, który odbierał nagrodę dedykowaną dla tego specjalistycznego artykułu.

Więcej informacji o nagrodzonych produktach na stronie: www.tytan.pl

Logo Selena Selena Polska

© 2022 Grupa Selena. Wszystkie prawa zastrzeżone.